ביזנס מיינד יד ביד
.

מכללת לריסה גינת
גאה להציג:

ביזנס מיינד יד ביד

תוכנית ליווי והעצמה עסקית לנשים בתחום ההורות, הטיפול וההדרכה

מחזור מס' 11 נפתח בתאריך 17/11/2020 

התוכנית שתיתן לך ארגז כלים מלא לניהול העסק שלך וליצירת הכנסה כבר במהלך הליווי

לתיאום שיחת היכרות על תכנית הליווי וההעצמה העסקית
״ביזנס מיינד יד-ביד״

מלאי את הפרטים בטופס הבא

מה כוללת התכנית? 

בניית תשתית עסקית

עקרונות חשובים לבניית עסק מצליח המותאמים ספציפית לנשים בתחום ההורות והילדים

חיזוק המיינדסט

כלים תודעתיים שיגבירו את הביטחון העצמי שלך ויעזרו לך לדלג מעל מחסומים ואמונות מגבילות

כלים לשיווק ומכירות

שיטות וכלים מוכחים להשגת לקוחות ומכירה של ייעוץ, תהליכים אישיים וסדנאות לפרטיים וארגונים

 יש שיטה לבניית עסק מצליח בתחום ההורות והילדים!

אם את בעלת עסק קיים או שאת שוקלת להקים עסק בתחום ההורות, הטיפול וההדרכה, הגעת למקום הנכון.
אני לריסה גינת, הבעלים והמייסדת של מכללת לריסה גינת.
ואם תרשי לי, אני אראה לך איך לייצר הכנסה ממשית מהמקצוע שלך והמקצועיות שלך.

 

בלי שיטות מכירה אגרסיביות

בלי להוציא כסף נוסף על פרסום ממומן

בלי לשבור את האיזון העדין בין הורות לקריירה

אפילו בלי לעזוב את מקום העבודה הנוכחי שלך

נשמע טוב מדי?

שמעי את הסיפור של יעל לזר, מנחת הורים שהשתתפה בתכנית הליווי וההעצמה העסקית ״ביזנס מיינד יד-ביד״.

״הייתי בטוחה שכל הלקוחות רק מחכים לי שאסיים את הלימודים, אבל המצב היה רחוק ממה שחשבתי.  נתתי המון עצות חינמיות אבל כסף לא ראיתי מזה ולא ידעתי איך להפוך את זה לביזנס.
בתכנית הליווי הבנתי לראשונה מה זה שיווק ומה זה אומר להיות בעלת עסק אמיתי עם מטרות ספציפיות. בעבר חששתי ממכירות, אבל בעקבות תכנית הליווי, התחלתי להתאמן וזה עזר לי להתגבר על הפחד ואפילו לאהוב מכירות. היה לי אפילו יום אחד עם 100% מכירה. אם אתן בתחילת הדרך והעסק שלכן חשוב לכן, אתן חייבות את הכלים האלו.״

או את הסיפור של רונית כרמי, שהשתתפה במחזור 5 של תכנית הליווי וההעצמה העסקית ״ביזנס מיינד יד-ביד״

״הגעתי סקפטית בכל הקשור לשיווק ומכירה וזה אפילו קצת הפחיד אותי. לא היה לי מושג איך לפתוח עסק והרגשתי שאני מוכרת משהו ערטילאי. במסגרת תכנית הליווי קיבלתי כלים שעזרו לי לשנות את התפיסה לגבי העסקים ולראות את מה שאני מוכרת כמשהו שמשנה חיים למשפחות. הכרתי מנטורית מדהימות עם אכפתיות גדולה והפכתי לחלק מקהילה תומכת של בנות שמפרגנות ותומכות אחת בשנייה. אם את מתלבטת, אני אומרת לכי על זה ובגדול!״

--------------------------------

ואלו רק 2 סיפורים מתוך עשרות של נשים שעשו מהפך בחיים ובנו עסק מצליח בתחום ההורות, הטיפות וההדרכה.

רוצה שנבדוק יחד האם זה אפשרי גם עבורך?

מלאי את הטופס הבא ונתאם שיחת הכרות שבה אענה לך על כל השאלות.

רק מהרי כי מספר המקומות מוגבל ל-20 נשים והמחזור הקרוב (מס׳ 11) נפתח בתאריך 17/11/2020

לתיאום שיחת היכרות על תכנית הליווי וההעצמה העסקית
״ביזנס מיינד יד-ביד״

מלאי את הפרטים בטופס הבא

מוכנה לקחת את העסק שלך לרמה הבאה?

הנה כמה דברים נוספים שאת צריכה לדעת לגבי תוכנית הליווי וההעצמה העסקית ״ביזנס מיינד יד ביד״  

התכנים והכלים שתקבלי עזרו לי באופן אישי לבנות את המרכז הגדול ביותר בארץ להנחיית הורים לגיל הרך. בשש שנים האחרונות השקעתי 575,900 ש״ח על הדרכות וליווי מהמומחים המובילים ביותר בארץ ובעולם. אם הייתי מגלה רק רבע ממה שתקבלי בתחילת דרכי, הייתי חוסכת שנתיים-שלוש של דשדוש במקום, תסכול ומתח כלכלי.

במסגרת תכנית הליווי נבנה יחד מנגנון בעזרתו תשיגי הכנסה חודשית קבועה, בהתאם לשלב שבו את נמצאת כרגע בעסק. אבל את גם תלמדי איך לשכפל את המנגנון הזה כדי שתוכלי להגדיל את ההכנסה החודשית שלך, בהתאם לצורך.

כדי להתמודד עם הצמיחה בעסק, נצטרך גם לעבוד על חיזוק המיינדסט שלך. בגלל זה, חלק מכל שיעור יוקדש לשבירת אמונות מגבילות ומחסומים שעוצרים אותך, כך שתוכלי לנוע קדימה ולפרוץ בגדול.

אני כ״כ מאמינה שזו תכנית הליווי העסקי ברמה הגבוהה ביותר בישראל לתחום ההורות והילדים, שאני מוכנה להתחייב על 100% הצלחה. כמובן שאני צריכה שגם את תהיי מחוייבת להצלחה שלך ובגלל זה, לא כל אחת מתקבלת לתכנית.

הכירי את המנטורית שתלווה אותך אל העסק שאת חולמת עליו

 

לריסה גינת

הבעלים והמייסדת של מכללת לריסה גינת. עסקה במחקר במכון ויצמן, וכיום עושה דוקטורט בחוג לייעוץ והתפתחות האדם, באוניברסיטת חיפה בתחום החינוך לגיל הרך. אורחת קבועה בתכניות הבוקר המובילות, הופיעה בין היתר בספיישל בנושא מהפכת המקצועות בתחום ההורות. הניסיון הרב שצברה ב-10 השנים האחרונות הוא מה שגרם לה לבנות את תכנית הליווי ביזנס מיינד יד ביד שמכילה תהליכים עסקיים לצד בניית מיינדסט מנצח.
ב-3 השנים האחרונות, עזרה למאות נשים לפתוח עסק בתחום הנחיית ההורים וייעוץ השינה, מהן עשרות עברו את רף ה- 5 ספרות בחודש, התפטרו ממקום העבודה שלהן כדי להגשים את עצמן ולעסוק בתחום שתמיד חלמו לעסוק בו.

רוצה שנכיר באופן אישי?

לתיאום שיחת היכרות על תכנית הליווי וההעצמה העסקית
״ביזנס מיינד יד-ביד״

מלאי את הפרטים בטופס הבא

הנה רק חלק ממה שתקבלי בתוכנית

איך לבנות הרצאה פרונטלית או אינטרנטית

איך בונים דפי אינטרנט שמושכים לקוחות

איך בונים סביבך קהילה של לקוחות שירצו לקנות רק ממך

איך למכור את השירותים שלך בטלפון או מול קהל, ולהרגיש טוב עם זה

איך לכתוב בצורה שיווקית שתגרום לקהל להכיר, לחבב ולסמוך עליך

איך לבנות סל מוצרים שיגרום ללקוחות לקנות ממך עוד

איך להגדיל את ההכנסה שמתקבלת מכל לקוח

איך לשבור אמונות מגבילות וליצור במקום אמונות מעצימות לזימון שפע, פרנסה ולקוחות מרוצים

מוזמנת להכיר גם את בוגרות התוכנית ולשמוע את סיפורי ההצלחה שלהן

ערין כמאל דקסה, נטורופטית ומנחת הורים

"סיימתי לימודי נטורופתיה והנחיית הורים עם חזון גדול לעזור לכמה שיותר אימהות לגדל ילדים עם הרגלים בריאים. ניסיתי להניע את העסק לבד אבל ההתקדמות הייתה איטית ומייאשת. נרשמתי לתכנית הליווי העסקי "ביזנס מיינד יד-ביד" כי הבנתי שבשביל להצליח, אני חייבת להיות בסביבה של עשייה, כזו שחושבת על הצלחה ולא מוותרת לדחיינות. בעקבות השיעורים על מיינדסט בתכנית הלווי, סיגלתי לעצמי הרגלים חדשים שהוציאו אותי מאזור הנוחות, דחפו אותי קדימה וגרמו לי יותר להאמין בעצמי. תמחרתי את השירותים שלי במחירים גבוהים יותר ולמרות שהיה לי חשש שאנשים לא ישלמו לי את הסכומים האלו, הצלחתי להכפיל את ההכנסה שלי ולהרוויח יותר כל חודש. בגלל הביקוש הגדול, הגעתי למצב שאני צריכה להגביל את כמות הליוויים האישיים ולהפנות את המשפחות לתהליך שמשלב קורס דיגיטלי. היום אני יודעת שאי אפשר להצליח בלי לשלב עבודה על המיינדסט עם ידע בשיווק ומכירות. אני אוהבת את מה שאני עושה וההצלחה שלי רק מוכיחה לי כמה אני יכולה להשיג יותר. מגיע לי!".

אתי כהן, גננת ומנחת הורים

"סיימתי קורס הנחיית הורים ובמטרה ללוות משפחות באופן עצמאי לאחר שעות העבודה בגן. מהר מאוד הבנתי שזה לא פשוט למצוא זמן לכל הדברים בחיים שלי, ניהול גן, תפקוד בבית עם שלושה ילדים ובניית עסק נוסף בתור מנחת הורים מעבר לשעות הגן. למרות שהייתי רושמת לעצמי מטרות, לא הייתי מצליחה לעמוד בהם כי לא ידעתי איך לנהל את הזמן שלי בצורה טובה. נרשמתי לתכנית הליווי העסקי "ביזנס מיינד יד-ביד" כדי לקבל כלים פרקטיים לבניית תכנית עבודה, ניהול זמן ומשימות. במהלך התכנית כל התפיסה שלי לגבי ניהול תכנית עבודה השתנתה לגמרי, גיליתי מיהם "גנבי הזמן" בחיים שלי ואיך להתמודד איתם. הפכתי להיות מדויקת יותר בניהול הזמן שלי וזה הוביל לעמידה בהרבה יותר יעדים שהצבתי לעצמי. בזכות תכנית העבודה שבניתי במהלך תכנית הליווי העסקי של סמולטוק, אני מרשה לעצמי לשים יעדים גבוהים יותר, כי אני יודעת שיש לי את הכלים להשיג אותם. בגלל הביקוש הגבוה, העליתי את המחירים שלי והיום אני גובה פי שתיים על ליווי ממה שלקחתי בתחילת התוכנית".

חבילת בונוסים בשווי 10,000 ש"ח לנרשמות בחודש נובמבר 2019

ניהול זמן או מה באמת מנהל אותי ביום שלי - אמונות מגבילות ושחרור מתקיעות למיקסום אפקטיביות ופרודקטיביות | בשווי 1,800 ש"ח

כותרות מנצחות - מדריך כותרות שיגרמו ללקוח לפתוח ולרצות להמשיך לקרוא | בשווי 200 ש"ח

איך לגרום ללקוחות לדבר עלי - כיצד אני יוצרת לקוחות מרוצים שרק ממליצים ומדברים עליי כל הזמן | בשווי 2,400 ש"ח

ניהול פיננסי נכון - קבלת כלים יישומיים לניהול הפיננסי של העסק שלך ומקסום רווחים. איך תישארי עם הסכום שאת רוצה בחשבון הבנק בסוף כל חודש? | בשווי 2,300 ש"ח

טבלת תמחור מוצרים - מהו התמחור הכי נכון למוצרים שלך? כיצד לגבות מחיר אטרקטיבי ללקוח ועדיין להרוויח כסף טוב? בשווי 500 ש"ח

הרצאה של רואה חשבון מוסמך – הרצאה בנושא 10 השלבים לפתיחת עסק | בשווי 1,200 ש"ח

איך מנהלים את העסק בצורה חוקית ומוגנת - המשפטיים של הצד העסקי - זכויות יוצרים, תקנון עיסקי, מדיניות, עידן השיימינג ברשתות ועוד | בשווי 1,600 ש"ח

עוד בוגרות מספרות...

יערה ויסבורט, יועצת שינה

"בחופשת לידה האחרונה החלטתי שאני צריכה שינוי ועשיתי הסבת מקצוע לתחום ההורות והילדים. לא רציתי לבזבז זמן בניסיון להניע את העסק לבד ולדשדש במקום. היה חשוב לי לקבל את כל הכלים שדרושים כמה שיותר מהר ונרשמתי ל'ביזנס מיינד יב ביד' בעקבות התרשמות שלי מלריסה גינת ומההצלחה שלה בהקמת העסק. לאורך התכנית קיבלתי משימות ברורות שגרמו לי להיות כל הזמן בעשייה. לריסה ואתי עזרו לי לבנות את התשתית הנכונה שהייתי צריכה בתחילת העסק וקיבלתי את כל הכלים שהייתי צריכה בנושאי תמחור, מכירה, שיווק וכדומה. בעיני זה מדהים שהכל מבוסס על ניסיון אמיתי ולא תיאוריה. מישהו אחר כבר עשה את הדרך לפני, כל מה שהייתי צריכה לעשות זה רק ללכת בעקבותיו".

הדס ערוסי, מנחת הורים

"יצאתי לחל"ת (חופשה ללא תשלום) מהוראה כדי להקים עסק בתחום יעוץ השינה והגמילה מחיתולים, למרות שלא היה לי ניסיון קודם בעולם העסקים. סיימתי את הלימודים המקצועיים שלי וגיליתי שאני לא יודעת איך להשיג לקוחות שיקנו את השירות שלי. לא היה לי מושג בשיווק, מכירות וניהול עסק ובגלל זה לא הכנסתי עדיין כסף. אז החלטתי להירשם לתכנית הליווי העסקי "ביזנס מיינד יד-ביד" כדי לקבל את הכלים השיווקים שחסרים לי כדי להצליח. בתכנית הבנתי לראשונה מה זה בכלל שיווק ואיך לגרום ללקוחות להכיר אותי, להאמין בי ולפנות אליי לקבלת שירות. בניתי קהילה בפייסבוק בשם "נישה = בית לאמהות" ועמוד פייסבוק שמיועדים למשוך את קהל היעד שלי. התחלתי לכתוב שם תכנים וסיפורים אישיים על שינה, גמילה והורות בכלל. למרות שתמיד הייתה לי אהבה לכתיבה והייתי טובה בהתנסחות, רק בתכנית הליווי העסקי של סמולטוק, גיליתי מהי הדרך הנכונה איך לכתוב פוסטים שיווקיים שמושכים לקוחות. תוך חצי שנה בלבד, הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלי מעל 1,800 אימהות בעמוד העסקי שלי יש כ-900 עוקבות. רוב הלקוחות שלי מגיעות דרך הפייסבוק או מהמלצות של נשים שנמצאות בקהילה. לפני התכנית לא היה לי באמת עסק. בזכות מה שלמדתי על שיווק היום יש לי עסק שמכניס כסף ואני מרוויחה יפה".

הפרטים הטכניים

מה?

קורס פרונטאלי המתפרס על חצי שנה - 12 מפגשים ממוקדים ופרקטיים, אחת לשבועיים. כל מפגש כולל שני חלקים - הדרכה קבוצתית על נושא מסוים ויישום התכנים בכיתה בליווי יד-ביד.

מתי?

המחזור הקרוב של תוכנית הליווי מתחיל בתאריך 17/11/2020, יום ג' בשעה 9:00.

איפה?

מפגשי התכנית מתקיימת במרכז הארצי שלנו - רח' הזיתים 96 גבעת שמואל, בניין אור בגבעה, קומה 3.

(כרגע מתקיים במתכונת אונליין)

יש לך עוד שאלות?

לתיאום שיחת היכרות על תכנית הליווי העסקי
״ביזנס מיינד יד-ביד״

מלאי את הפרטים בטופס הבא

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.