ליווי התפתחותי בשיטת לריסה גינת
.

גם את רוצה להפוך את האהבה שלך לילדים לקריירה מבוקשת ומלאת סיפוק?

כך תהפכי למדריכה להתפתחות תינוקות וילדים

השנים הכי חשובות בהתפתחות הילד הן השנים הראשונות שלו וזה המקום בו את תוכלי לשנות, להשפיע ולעזור לכל כך הרבה משפחות וילדים.

לימודי ליווי התפתחותי לגיל הרך במכללת לריסה גינת הינו הקורס היחידי שנוגע בהתפתחות ילדים עד גיל 3 ומכיל בתוכו את כל תחומי ההתפתחות - מוטורי, רגשי-חברתי, קוגניטיבי ותקשורתי, כך שתהיה לך הבנה עמוקה בתחומי ההתפתחות השונים ואיך הם משפיעים אלו על אלו.

בסיום הלימודים יהיה לך ידע מקצועי וכלים מבוקשים שאותם תוכלי להעביר הלאה - הן בהדרכות וסדנאות פרטיות להורים והן כמלווה התפתחותית במעונות יום וגני ילדים.

 

לבדיקת התאמה ולקבלת סילבוס מלא השאירי פרטים

מה מיוחד בקורס ההכשרה שלנו?

את תלמדי הכל הכל הכל על התפתחות תינוקות לגילאי לידה עד 3 ותקבלי ידע מקצועי, חיוני ומבוקש!

בעצם תדעי ותביני בכל אבני ההתפתחות המוטורית והסנסורית (גסה ועדינה, מאחיזה ועד עמידה והליכה, חשיפה למרקמים, סוגימגע ועוד), ההתפתחות התקשורתית (שימוש בג'סטות, שפה ממלמול ועד דיבור שוטף), ההתפתחות הרגשית-חברתית (חרדת נטישה, בניית הביטחון ותפיסת העולם, עצמאות וגבולות וכו') וההתפתחות הקוגניטיבית (מקביעות אובייקט, פתרון בעיות ראשוניות, יכולות מיון ועוד)

כפי שהבנת - אנחנו לא נוגעים רק בהתפתחות המוטורית אלא בכלל תחומי ההתפתחות של התינוק: מוטורי, רגשי-חברתי, קוגניטיבי ותקשורתי - כך שהמענה שתוכלי לתת למשפחות ולילדים יהיה הוליסטי ומדויק להן - את תדעי לזהות דגלים אדומים בכל תחום התפתחות ואיך הם משפיעים אלו על אלו ולבנות בהתאם תוכנית עבודה נכונה ומדויקת.

תקבלי גם שיעורי בונוס מוקלטים במתנה בנושאים שונים שיעשירו את הידע המקצועי שלך – שינה, אוסטאופתיה, הרצאה על הנקה, שיטת בייבילד להצגת מוצקים ועוד

בסיום הקורס תוכלי לקחת את כל הידע המטורף שתקבלי ולהעביר אותו הלאה בסדנאות, שיעורים פרטיים, עבודה כמלווה התפתחותית בגנים ומעונות והכי חשוב - לעזור להרבה ילדים ומשפחות וגם להתפרנס בכבוד!

למי זה מתאים?

למי שמחפשת להגשים את עצמה וליהנות מהעבודה בלי לוותר על זמן איכות עם הילדים.

למי ששוקלת לעשות הסבה לתחום מבוקש שימלא את הלב ויאפשר לה להתפרנס.

למי שיש רקע במקצועות החינוך והטיפול ורוצה לשכלל את ארגז הכלים שלה, להתמקצע בגיל הרך וליהנות מהערך המוסף שתוכל להעניק ללקוחותיה.

למי שפשוט אוהבת ילדים, נהנית לעזור לאחרים ורוצה להשפיע על עיצוב פני הדור הבא.

פרטים טכניים

32 מפגשים ׁ(אחת לשבוע) + קורס מבוא + שיעורי בונוס מתנה. נגישות מלאה לחומרי הקורס ולהקלטות השיעורים לזמן בלתי מוגבל.

 

הקורס נפתח במספר מועדים שונים לאורך השנה, הן בשעות הבוקר והן בשעות הערב. בשיחה עם יועצת הלימודים תוכלי להירשם למה שנוח לך.

קורס היברידי המשלב מפגשי אונליין ומפגשים פרונטאלים להתנסות מעשית ופרקטיקה

לבדיקת התאמה ולקבלת סילבוס מלא השאירי פרטים

שיטת לריסה גינת

שיטת לריסה גינת פותחה לפני למעלה מ-10 שנים ע"י מייסדת המכללה לריסה גינת, אמא לאביגיל ונעמי, בוגרת מכון ויצמן למדע ודוקטורנטית לחינוך לגיל הרך. לריסה פיתחה את השיטה בעקבות ההתמודדות האישית שלה עם בעיות הבכי והשינה של ביתה הבכורה, וחוללה שינוי מהפכני בתפיסה ההורית, בתקשורת עם ילדים בגיל הרך ובאיכות החיים של אלפי משפחות!

לריסה משקיעה רבות בפיתוח קורסי הכשרה, הדרכות ותכנים המבוססים על מחקרים אקדמאיים וספרות מדעית ועל הניסיון הרב שלה ושל צוות המכללה בליווי ועזרה לאלפי משפחות בארץ ובעולם. הקורסים השונים במכללה וקורס זה נועדו במטרה לאפשר להורים ליהנות מחוויה הורית מודעת, רגועה ובטוחה יותר – מה שתורם משמעותית להתפתחות התקינה של הילד, לפיתוח הביטחון העצמי, להטמעת הרגלים מעצימים להמשך חייו ולעיצוב המבוגר שיגדל להיות.

מנחות הקורס

שני חן אברמוביץ

אמא לארבעה בנים מקסימים, קלינאית תקשורת התפתחותית מזה 15 שנים, מנחת הורים לגיל הרך בשיטת לריסה גינת ומלווה התפתחותית לתינוקות ופעוטות. כרגע במהלך תזה בתוכנית שוורץ (מומחה לגיל הרך) של האוניברסיטה העברית במגמת בריאות הנפש.
"אני מאמינה שהתפתחות מתחילה מרגע הלידה ועם קצת עזרה - ניתן לצלוח את הרגעים המאתגרים יותר בהורות ולעזור לכל ילד להתפתח בצורה הטובה ביותר".

סער פרומן נווה

אמא של עמית ונשואה לשי. "כשעמיתוש שלי נולד הבנתי שאני רוצה להיות איתו יותר וחשוב לי להיות אמא שמקבלת את פניו כשחוזר מהגן. אחרי שנים בתחום המסעדנות ופגישה אחת עם יועצת הכוון תעסוקתי עשיתי הסבה מקצועית וזו הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיים. אני מדריכה להתפתחות תינוקות, יועצת שינה, יועצת פרידה מחיתולים ומנחת הורים לגיל הרך. אני עובדת בתחום כבר 8 שנים וזו העבודה הכי טובה בעולם".

לבדיקת התאמה ולקבלת סילבוס מלא השאירי פרטים

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.