הכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת
.

המקצוע לאימהות בשנת 2021:
הדרך שלך להיות יועצת שינה מוסמכת בשיטת לריסה גינת ולנהל קריירה רווחית לצד אימהות מעצימה

ועכשיו ב-50% הנחה + הטבות קורונה

רוצה לקבל פרטים נוספים לגבי מסלול הכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת

לקביעת שיחת ייעוץ והתאמה השאירי פרטים ועשי את הצעד הראשון לחיים חדשים ומלאי סיפוק!

למה בכלל צריך יועצות שינה?

שינה הינה צורך פיזיולוגי ונפשי בסיסי שיש לו השלכות רבות על איכות החיים שלנו, בטווח הקצר ובטווח הארוך. עבור תינוקות וילדים שינה רציפה ומספקת חשובה להתפתחותם התקינה ולמניעת הפרעות בגיל מאוחר יותר. איכות השינה משפיעה על התפתחות המוח, השלד והשרירים, מערכת החיסון, השפה, המוטוריקה, על פיתוח הזהות, היכולת לעבד רגש, זיכרון, הדמיון ועוד... פעמים רבות הפרעות קשב וריכוז או הפרעות התנהגות מקושרות להפרעות שינה בגיל הרך.

וכמובן , מה שלא נותן מנוחה לאף אחד, תרתי משמע - שעות ארוכות של בכי קורע לב, קשיים של הילד להירדם, התעוררויות רבות שמשאירות גם את ההורים עייפים, חסרי אונים, עצבניים, לא מרוכזים ומתקשים לתפקד בבית ובעבודה.

אף אמא לא רוצה את זה.

גם קופות החולים לא רוצות את זה. ולכן מסבסדות עד 75% מהתשלום עבור ייעוץ שינה, נושא שהפך תחום מומחיות בפני עצמו, המהלך הזה והמודעות הגוברת שיש פתרונות - מאפשר ליותר אמהות לבקש ולקבל ליווי.

כולם רוצים לישון טוב - 30% לא מצליחים לעשות את זה

בעיות שינה בגיל הרך הן ללא ספק אחד הנושאים השכיחים והכאובים שעולים שוב ושוב בשיח של אימהות. בפארק או בטיפת חלב, בפייסבוק ועם החברות, בעיניים טרוטות את מתחילה להחליף חוויות ומבינה שאת לא לבד במעגל האימה הזה, אבל לא כל מה שמתאים לאחת מתאים גם לשנייה, ובכלל... צרת רבים לא עזרה לאף אחד להירדם.

בואי נדבר מספרים, ממחקרים סטטיסטיים שנעשו עולה כי 30% מהמשפחות בארץ מדווחות על קשיי שינה בקרב ילדים בני 0 עד 5. לפי נתונים סטטיסטיים של הלמ"ס, בשנת 2018 היו מעל 180 אלף לידות בישראל אם נשקלל את 2 הנתונים הללו, אפשר לומר שבכל רגע נתון ישנן מאות אלפי משפחות שזקוקות להכוונה. תינוקות חסרי מנוח ואימהות עייפות שרוצות לצאת ממעגל הבכי, הדאגה, השיפוט העצמי, הבלבול, לפעמים עד כדי פגיעה בזוגיות ואפילו ביחסים עם התינוק..

אימהות שמאד רוצות (וגם יכולות, עם העזרה המתאימה) להיפטר סוף סוף מהשקיות מתחת לעיניים, ו... לחיות את החלום! (אגב, זה לא אומר שצריך לוותר על הנקה, לינה משותפת או כל צורך אחר שיש לכם כמשפחה).

בא לך קריירה מהחלומות? הגעת למקום הנכון!

נעים להכיר, שמי לריסה גינת, המייסדת והבעלים שלמכללת לריסה גינת ומפתחת שיטת סמולטוק לדבר עם תינוקות. אמא ל-2 בנות, אביגיל ונעמי, בוגרת מכון ויצמן למדע ובימים אלו עושה דוקטורט בחינוך ומחקר שינה. אל תחום ההורות הגעתי לפני 10 שנים בעקבות בעיות השינה והבכי הבלתי פוסק של אביגיל. הצורך והמצוקה האישית שלי הביאו אותי לחקור, למצוא ולפתח את השיטה הייחודית שלנו. מה שחולל שינוי מהפכני בחיינו הפך להיות מסלול הייעוד שלי, ומאז אני מכשירה יועצות שינה ומנחות הורים שמחליטות לשלב את ההורות עם קריירה עצמאית מספקת ורווחית ביותר, להעביר את הידע ולתמוך באלפי משפחות.
אז אם את בעניין - את מוזמנת!

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי?

צפי בסרטון ותשמעי איך בר, אימא ל-2, עזבה עבודה מבטיחה ומשכורת גבוהה כדי להשקיע יותר בשתי הבנות שלה בבית, והיום היא ממש מתפרנסת מהתחום.

השיטה היחודית של לריסה גינת - איך היא מצליחה ליצור שינויים משמעותיים כל כך?

שיטת לריסה גינת הינה שיטה ייחודית, המבוססת על מחקרים אקדמיים ותצפיות על תינוקות בגילאי לידה עד גיל שלוש, המלמדת איך לקרוא את שפת הגוף של התינוק ולהבין בעזרתה בצורה מדויקת מהם הצרכים הפיזיולוגיים והרגשיים של התינוק ולתת להם מענה בהתאם. זיהוי הצורך בשלב מוקדם מאפשר להורים לתת לתינוק מענה מדויק ואיכותי בזמן ומבסס הרגלים נכונים להמשך חייו.

חשוב להדגיש, זו לא שיטה של שטנץ' אחיד, אלא זו שיטה רחבה והוליסטית, כשאנו מסתכלים על תינוק או על ילד, אנחנו לא רואים רק את ה "הסימפטום" במקרה זה- בעיות השינה, אלא את התמונה הרחבה, את סך כל הצרכים הפיזיים והרגשיים שלו, בהתחשב בסביבה שבה הוא חי, כחלק מהתא המשפחתי שבו הוא גדל. יועצת שינה בשיטה שלנו תברר ותבחן את מכלול הגורמים הרלוונטים שמשפיעים על התנהגות הילד, וכך תמצא את הדרך המתאימה ביותר עבור התינוק ועבור ההורים שלו.

השילוב בין מדע ומחקר עם פרקטיקה וכלים פשוטים שניתן ליישם ולהטמיע בקלות מאפשרים ליועצות שלנו להוביל שינויים משמעותיים בחייהם של אלפי ילדים וגם בחייהן האישיים והמקצועיים.

מסלול הכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת

הצטרפי למאות יועצות השינה בשיטה הוליסטית וקשובה לצרכי הילד
המבוססת מחקרים אקדמאיים המובילה בישראל!

אם חשוב לך לעסוק במקצוע מספק ומעצים שבו תוכלי לעזור למשפחות אחרות, להגשים את עצמך, להתפרנס בכבוד וגם לשלב את הקריירה עם האמהות שלך - התוכנית הזו במיוחד בשבילך!

מחיר

מבצע חד פעמי!

3,900 ש"ח בלבד,
במקום 8,000 ש"ח.
אין עוד מחיר כזה בשוק!

המחיר הכי אטרקטיבי שיש להכשרת יועצות שינה
+
חבילת בונוסים מקיפה בשווי 
5,555 ש"ח!

גישה מדעית מוח

הקורס מבוסס על השיטה היחודית שלנו - שיטה מדעית המבוססת על מחקרים אקדמאיים במדעי המוח ותצפיות על אלפי תינוקות וילדים מגילאי לידה עד 5.

גישה הוליסטית

גישה רחבה הוליסטית - הקשבה לכל צורכי התינוק והמשפחה.
כשאנו מסתכלים על תינוק או על ילד, אנחנו לא רואים רק שינה אלא את סך כל הצרכים הפיזיים והרגשיים שלו וגם רואים אותו כחלק מהתא המשפחתי שבו הוא גדל.

קורס פרונטאלי

קורס קבוצתי פרקטי וממוקד,
16 מפגשים שבועיים, 4 שעות כל מפגש.

פרטיקה ויישום

הלימודים כוללים פרקטיקה ויישום מלא של כל החומר הנלמד. כבר במהלך הקורס תלווי 3 משפחות בתהליך מלא הכולל פגישה אישית, ניתוח, אבחון, בניית תוכנית עבודה עם המשפחה ובכל התהליך הזה את לא לבד אלא אנחנו איתך יד ביד.

פריסה ארצית

קורסים במתכונת אונליין או במתכונת פרונטאלית במרכז לריסה גינת - הזיתים 96, גבעת שמואל (תלוי במועד הקורס).

הנה חלק מהנושאים שתלמדי:

הפיזיולוגיה מאחורי השינה - הבנה מעמיקה של גוף האדם ושל האזורים במוח האחראיים על השינה

מהם הגורמים הפיזיים, הרגשיים והסביבתיים המשפיעים על שינת התינוק או הילד 

זיהוי סימנים לצרכיו המשתנים של הילד והשפעתם על השינה, ההתפתחות והקשר עם ההורים

תלמדי כיצד לנתח ולאבחן  מבחינה הוליסטית בעיות וקשיי שינה אצל תינוקות וילדים

תכירי לעומק את כל השיטות השונות להקניית הרגלי שינה והיתרונות והחסרונות שלהן

תלמדי כיצד לבנות תהליך ליווי שינה נכון ומעצים המותאם לצורכי הילד והמשפחה

תלמדי על הקשר בין השינה לתזונה והנקה, לדיכאון לאחר לידה, השפעת השינה על ההורות

תקבלי כלים מעצימים ופרקטיים לעבודה שלך כמלווה - כלים אימוניים אישיים והתפתחותיים, טיפול בהתנגדויות, רתימה של המשפחה ועוד.

במסגרת הלימודים תלווי 3 משפחות בתהליך ליווי שינה יחד עם תמיכה שלנו כדי שתוכלי להתנסות וליישם עד הסוף את כל החומר הנלמד

ועוד ועוד ועוד!

רגע של נחת...

זה מכתב שימית, תלמידה בקורס קבלה ממשפחה מרוצה, כשהיא עדיין בסטאז'

"ימית היקרה,

לפני שפנינו אלינו ניסינו מגוון שיטות והיינו על סף ייאוש והשלמה עם המצב, שלא תתאפשר לנו שינה רצופה בקרוב, ואף שקלנו לגשת למעבדת שינה כי היה נדמה שלילדה יש בעיה פיזיולוגית.

ביתנו היתה מתעוררת בצרחות כ-7 פעמים במהלך הלילה.

היה צורך לגשת אליה ולהישאר לידה למשך 20 ד' עד שעה על מנת שתחזור לישון.

לעיתים קרובות היינו מתייאשים ומעבירים אותה לישון איתנו במיטה, וגם אז לא היתה ישנה רצוף.

בזכות הנחייתך למדנו לעשות תצפית מדויקת על סדר היום של ביתנו ולזהות בזמן סימני שינה מקדימים וייחודיים לה, לפעול לפיהם ולאו דוקא על פי שעת שינה קבועה.
בנוסף, עזרת לנו לגלות את ההשפעה של סדר הארוחות שלה ועל איכות השינה ובמיוחד ההשפעה המהותית של זמן איכות במהלך היום עם שני ההורים.

כיום, ביתנו ישנה לרוב לילה רצוף. גם כשמתעוררת באמצע הלילה, ללא צרחות, לוקחת בקבוק מיים או מוצץ בכוחות עצמה וחוזרת לישון.

ברצוננו להודות לך על התמיכה, ההקשבה, הזמינות, ההנחייה המדויקת והמקצועית שלך - כל אלה הובילו לתוצאות הרבה מעבר למה שציפינו. "

מה עוד מחכה לך?

חבילת בונוסים והטבות שוות במיוחד - לנרשמות עכשיו!

שיחה אסטרטגית 1*1 עם לריסה גינת להנעת העסק שלך
פגישה אסטרטגיה והכוונה 1*1 עם לריסה גינת, פגישה סופר ממוקדת ופרקטית בה תבנו יחד את השירותים שתוכלי להציע, תמחור ומה צריך לעשות כדי להגיע ליעדים ולמטרות שלך.
שווי: 990 ש"ח

הכל על הנקה
קורס דיגיטלי מקצועי המועבר על ידי יועצת הנקה IBCLC בכירה. בקורס תלמדי חשיבות ההנקה להתפתחות הילד, על זיהוי בעיות הנקה והפניה לגורם מקצועי, הכרת הקשר חווית לידה-חווית הנקה והשפעתו על ההתפתחות וכיצד אפשר לשלב הנקה עם שינה איכותית.
שווי: 1,725 ש"ח

אוסטאופתיה וחשיבותה
קורס דיגיטלי מקצועי המועבר על ידי אוסטאופתית בכירה. בקורס תכירי את תחום האוסטאופתיה ותלמדי על הקשר בין חווית ההריון והלידה לבין מזג התינוק והשפעתן על השינה וכיצד את יכולה לשפר את איכות ורווחת החיים של הילד והמשפחה מתוך חוויות אלו.
שווי: 1,850 ש"ח

נני הגמילה שלך
קורס דיגיטלי מקצועי המועבר על ידי לריסה גינת. בקורס תלמדי על תהליך
פרידה מחיתולים נכון, בריא ומעצים לילד ותוכלי להרחיב את הידע המקצועי שלך
והמענה למשפחות.
שווי: 990 ש"ח

שווי כל הבונוסים: 5,555 ש"ח

מי שנרשמת עכשיו מקבלת אותם במתנה

רוצה לקבל פרטים נוספים לגבי מסלול הכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת

לקביעת שיחת ייעוץ והתאמה השאירי פרטים ועשי את הצעד הראשון לחיים חדשים ומלאי סיפוק!

יכול להיות יותר טוב מזה?

כן, את הדובדבן שמרנו כמובן לסוף.. כי התוצאות בשיטת לריסה גינת פשוט מדהימות!
כל שינוי מבורך שתביאי איתך לעולם, כל תהליך של ליווי שיסתיים בהצלחה יתן לך תחושת סיפוק אדירה.

אז אם הניצוץ בעינים של מישהי שעזרת לה עושה לך את זה - את הולכת לחגוג יקירה, ובגדול.

הצטרפי אלינו למסלול של הצלחה

אם הנושא מדבר אליך ואת מרגישה שמתעורר בך איזשהו רצון, אני מזמינה אותך לעשות את הצעד ולהצטרף לקהילה נפלאה שכוללת מאות בוגרות שלנו, שכבר עושות קסמים בכל הארץ ובכל המגזרים, משלבות בהצלחה הורות עם מקצוע מבוקש, מקבלות סיפוק רב ומייצרות הכנסה גבוהה.
יועצות שינה ומנחות הורים שאצלן אימהות, זוגיות, קריירה, מימוש עצמי, ופרנסה טובה גרים בכפיפה אחת.
נשים נפלאות שגילו את העוצמות שבהן מחדש, שממשיכות לקבל בית תמיכה והעשרה גם לאחר הקורס, שנהנות מכל התפקידים שלהן מבלי שיבואו אחד על חשבון השני אלא להיפך, הן מגשימות את עצמן, נהנות מהעשייה וגם מרוויחות בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח לשעה (עכשיו תעשי את את החשבון).

דמייני לך את התמונה הבאה...

תוך 4 חודשים, הילד שלך בגן או לידך על השטיח בסלון, את יושבת עם כוס הקפה שלך, גברת לעצמך, מומחית מקצועית מלאה בידע וכלים שעובדים, אחרי שליווית את עצמך, את סביבתך וגם 3 משפחות בתשלום בזמן הקורס, מייעצת לאנשים, מייצרת הכנסות גבוהות, מקבלת מכתבי תודה, רגועה ומסופקת, וקולטת ש..

הכל באמת אפשרי!

סיפור הצלחה

צפי בסרטון ותראי איך גם יערה, אימא ל-3, עזבה עבודה מכניסה בחברת תרופות כדי להיות יותר זמן עם ילדיה, והיום מכניסה אפילו יותר!

תכל'ס, למי הקורס מתאים?

אם הגעת עד לשורות האלה כנראה שזה לא סתם מקרה...

ובכל זאת - הקורס להכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת מתאים ל:

מי שתחום ההורות מעניין אותה ומעוניינת להתמקצע בו, לאמהות שרוצות להפוך את ההורות למקצוע

מי שרוצה לשלב תפקיד בעל ערך והכנסות גבוהות עם הורות מודעת מאוזנת ונוכחת.

מי שכבר עוסקת בתחום קרוב ומעוניינת להעשיר את ארגז הכלים שלה ולהתמחות בנישה מבוקשת מאד

מי שמחשבת מסלול מחדש, שלהיות שכירה כבר לא אופצייה ריאלית עבורה, שרוצה להתפרנס מהבית בלי לוותר על השהות עם הילדים

מי שנתינה ועזרה הם חלק מה-DNA שלה, שאוהבת אנשים וילדים ומחפשת לתת ערך ולהעצים אנשים

מי שמבינה שמושג ה"ערך" עובד בשני הכיוונים - ושיש תמורה הולמת למה שהיא נותנת, ומוכנה גם לקבל

מי שרוצה לנהל את עצמה ואת הלו"ז שלה בהתאם לצרכים וליעדים שהיא מציבה לעצמה

מי שרוצה לייצר יותר הכנסות, בפחות זמן ולהנות מהעשייה ולהתפנות גם לזוגיות ולחיים מלאים ומספקים

אם ענית "כן" על סעיף אחד או יותר, המקום שלך איתנו!

רוצה לקבל פרטים נוספים לגבי מסלול הכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת

לקביעת שיחת ייעוץ והתאמה השאירי פרטים ועשי את הצעד הראשון לחיים חדשים ומלאי סיפוק!

סמולטוק יזמות בע"מ | הזיתים 96, גבעת שמואל
אתר SmallTalk | מדיניות פרטיות ותנאי שימוש באתר

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.