.

הכשרת יועצות שינה
במכללת לריסה גינת

גם את יכולה להפוך תוך 4 חודשים ליועצת שינה מוסמכת ולשלב הורות עם קריירה מתגמלת בתחום מבוקש בכ-50% הנחה ממחיר השוק

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי?

צפי בסרטון ותשמעי איך בר, אימא ל-2, עזבה עבודה מבטיחה ומשכורת גבוהה כדי להשקיע יותר בשתי הבנות שלה בבית, והיום היא ממש מתפרנסת מהתחום.

מסלול הכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת

הצעד הראשון שלך לקריירה מכניסה ומלאת סיפוק מתחיל כאן

מלאי את הטופס מטה ויועצת לימודים תיצור איתך קשר בהקדם!

הקורס הקרוב ב-03/12/2019

אל תפספסי, נותרו מקומות אחרונים!

למה בכלל צריך יועצות שינה?

שינה הינה צורך פיזיולוגי ונפשי בסיסי שיש לו השלכות רבות על איכות החיים שלנו, בטווח הקצר ובטווח הארוך. עבור תינוקות וילדים שינה רציפה ומספקת חשובה להתפתחותם התקינה ולמניעת הפרעות בגיל מאוחר יותר. איכות השינה משפיעה על התפתחות המוח, השלד והשרירים, מערכת החיסון, השפה, המוטוריקה, על פיתוח הזהות, היכולת לעבד רגש, זיכרון, הדמיון ועוד.. פעמים רבות הפרעות קשב וריכוז או הפרעות התנהגות מקושרות להפרעות שינה בגיל הרך.

וכמובן , מה שלא נותן מנוחה לאף אחד, תרתי משמע - שעות ארוכות של בכי קורע לב, קשיים של הילד להירדם, התעוררויות רבות שמשאירות גם את ההורים עייפים, חסרי אונים, עצבניים, לא מרוכזים ומתקשים לתפקד בבית ובעבודה.

אף אמא לא רוצה את זה.

גם קופות החולים לא רוצות את זה. ולכן מסבסדות עד 75% מהתשלום עבור ייעוץ שינה, נושא שהפך תחום מומחיות בפני עצמו, המהלך הזה והמודעות הגוברת שיש פתרונות - מאפשר ליותר אמהות לבקש ולקבל ליווי.

כולם רוצים לישון טוב - 30% לא מצליחים לעשות את זה

בעיות שינה בגיל הרך הן ללא ספק אחד הנושאים השכיחים והכאובים שעולים שוב ושוב בשיח של אמהות. בפארק או בטיפת חלב, בפייסבוק ועם החברות, בעיניים טרוטות את מתחילה להחליף חוויות ומבינה שאת לא לבד במעגל האימה הזה, אבל לא כל מה שמתאים לאחת מתאים גם לשנייה, ובכלל... צרת רבים לא עזרה לאף אחד להירדם.

בואי נדבר מספרים - ממחקרים סטטיסטיים שנעשו עולה כי 30% מהמשפחות בארץ מדווחות על קשיי שינה בקרב ילדים בני 0 עד 5. לפי נתונים סטטיסטיים של הלמ"ס, בשנת 2017 היו מעל 180 אלף לידות בישראל, אם נשקלל את 2 הנתונים הללו, אפשר לומר שבכל רגע נתון ישנן מאות אלפי משפחות שזקוקות להכוונה.

תינוקות חסרי מנוח ואמהות עייפות שרוצות לצאת ממעגל הבכי, הדאגה, השיפוט העצמי, הבלבול, לפעמים עד כדי פגיעה בזוגיות ואפילו ביחסים עם התינוק...

אמהות שמאד רוצות (וגם יכולות, עם העזרה המתאימה) להיפטר סוף סוף מהשקיות מתחת לעיניים ו... לחיות את החלום!

כל אחת יכולה

החזון שלנו במכללת לריסה גינת הוא להגיע לכל הורה ולאפשר לו להבין ולתקשר עם התינוק שלהם ולגדל אותו בביטחון ובטבעיות",

בזכות זה ובגלל הקשיים שציינו קודם בהקשר של השינה, חשוב לנו שכמה שיותר ילדים ותינוקות ישנו טוב בלילה ממקום של היקשרות וביטחון וגם ההורים :)

ולכן החלטנו להנגיש את הכשרת יועצות השינה הקרובה לכל מי שרק תרצה במחיר מיוחד וחסר תקדים! 

עלות לקורס פרונטאלי

7,900ש"ח

עלות לקורס במתכונת אונליין

4,500ש"ח

מה שחשוב לך לדעת על קורס יועצות שינה:

אם חשוב לך לעסוק במקצוע מספק ומעצים שבו תוכלי לעזור למשפחות אחרות, להגשים את עצמך, להתפרנס בכבוד וגם לשלב את הקריירה עם האימהות שלך - הלימודים האלה הם בול בשבילך!

מטרת הקורס: הכשרת נשות מקצוע בתחום ייעוץ שינה לגילאי לידה עד 5 בשיטת לריסה גינת. נשות המקצוע ילמדו ללוות תהליכי שינה דרך זיהוי שפת גוף וסימנים של התינוק והילד לעייפות, מתוך מענה שלם לסך כל צרכיו וצורכי המשפחה להקניית תחושת ביטחון ושייכות.

למי זה מתאים? נשים המעוניינות לשלב קריירה מספקת עם אמהות, נשים המעוניינות בהסבה לתחום מבוקש עם סיפוק ושליחות, נשים בעלות רקע בתחום ההורות אשר מעוניינות להעניק ערך מוסף ללקוחותיהן ואימהות שרוצות להעשיר את הידע שלהם בתחום ואולי אפילו לעשות מזה מקצוע. 

מה כוללים הלימודים? הקורס כולל פרקטיקום מעשי ובו ליווי של 3 משפחות בתהליך מלא ובליווי צמוד של מנחת הקורס. נגישות מלאה לחומרי הקורס והקלטות השיעורים לזמן בלתי מוגבל, באופן המאפשר חזרה על החומר ולמידה עצמאית מעמיקה.

עם מה תצאי? בסיום הקורס תקבלי תעודת הסמכה מטעם המכללה לייעוץ שינה – לגילאי לידה עד 5 שנים.

16 מפגשים שבועיים, 85  שעות אקדמאיות

הקורס הקרוב נפתח ב-03/12/2019

במרכז שלנו בגבעת שמואל או אצלך בבית

בונוסים בשווי 5,615 ש"ח לנרשמות עכשיו

הנה חלק מהנושאים שתלמדי בקורס

הפיזיולוגיה מאחורי השינה - הבנה מעמיקה של גוף האדם ושל האזורים במוח האחראיים על השינה

מהם הגורמים הפיזיים, הרגשיים והסביבתיים המשפיעים על שינת התינוק או הילד

זיהוי סימנים לצרכיו המשתנים של הילד והשפעתם על השינה, ההתפתחות והקשר עם ההורים

תלמדי כיצד לנתח ולאבחן מבחינה הוליסטית בעיות וקשיי שינה אצל תינוקות וילדים

תכירי לעומק את כל השיטות השונות להקניית הרגלי שינה והיתרונות והחסרונות שלהן

כיצד לבנות תהליך ליווי שינה נכון ומעצים המותאם לצורכי הילד והמשפחה

תלמדי על הקשר בין השינה לתזונה והנקה, לדיכאון לאחר לידה, השפעת השינה על ההורות

תקבלי כלים מעצימים ופרקטיים לעבודה שלך כמלווה - כלים אימוניים אישיים והתפתחותיים, טיפול בהתנגדויות, רתימה של המשפחה ועוד

במסגרת הלימודים תלווי 3 משפחות בתהליך ליווי שינה יחד עם תמיכה שלנו כדי שתוכלי להתנסות וליישם עד הסוף את כל החומר הנלמד 

ועוד ועוד ועוד!

קצת עלינו

השיטה הייחודית פותחה לפני כ-10 שנים ע"י מייסדת המכללה לריסה גינת, בוגרת מכון ויצמן למדע ואם ל-2 בנות, בעקבות ההתמודדות האישית עם בעיות הבכי והשינה של ביתה הבכורה, וחוללה שינוי מהפכני בתפיסה ההורית, בתקשורת עם ילדים בגיל הרך ובאיכות החיים של אלפי משפחות!

השיטה מבוססת על מחקרים אקדמאיים ותצפיות, היחידה בארץ שמלמדת את שפת הסימנים של התינוק מגיל 0. הבנת שפת הגוף של התינוק מאפשרת להורים לזהות את הצרכים הפיזיים והנפשיים שלו כבר בשלבים המוקדמים ולספק מענה מדויק ואיכותי לכל צורך, באופן שתורם משמעותית להתפתחות התקינה של הילד, לפיתוח הביטחון העצמי, להטמעת הרגלים מעצימים להמשך חייו ולעיצוב המבוגר שיגדל להיות.

במקביל ההורים נהנים מחוויה הורית מודעת, רגועה ובטוחה יותר והמשפחה כולה מפתחת תקשורת של הקשבה ואמפטיה. ההתבוננות היא הוליסטית ומתייחסת למכלול הגורמים המשפיעים בסביבת הילד, כך שהתהליך מותאם לכל משפחה בהתאם לצרכים ולמאפיינים הייחודיים שלה וניתן ליישום כל בית.

מאות בוגרות סיימו את הקורס בשנים האחרונות ועושות חיל בקרב אלפי משפחות ברחבי הארץ, משפיעות, נותנות ערך, נהנות מהשליחות שלהן מבלי לוותר על האימהות ומתפרנסות מקריירה מלאת סיפוק והגשמה.

מסלול הכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת

הצעד הראשון שלך לקריירה מכניסה ומלאת סיפוק מתחיל כאן

מלאי את הטופס מטה ויועצת לימודים תיצור איתך קשר בהקדם!

הקורס הקרוב ב-03/12/2019

אל תפספסי, נותרו מקומות אחרונים!

וזה לא הכל - חבילת בונוסים והטבות שוות במיוחד לנרשמות עכשיו!

הכל על הנקה

קורס דיגיטלי מקצועי המועבר על ידי יועצת הנקה IBCLC בכירה. בקורס תלמדי חשיבות ההנקה להתפתחות הילד, על זיהוי בעיות הנקה והפניה לגורם מקצועי, הכרת הקשר חווית לידה-חווית הנקה והשפעתו על ההתפתחות וכיצד אפשר לשלב הנקה עם שינה איכותית.
בשווי 1,725 ש"ח

אוסטאופתיה וחשיבותה

קורס דיגיטלי מקצועי המועבר על ידי אוסטאופתית בכירה. בקורס תכירי את תחום האוסטאופתיה ותלמדי על הקשר בין חווית ההריון והלידה לבין מזג התינוק והשפעתן על השינה וכיצד את יכולה לשפר את איכות ורווחת החיים של הילד והמשפחה מתוך חוויות אלו.
בשווי 1,850 ש"ח

נני הגמילה שלך

קורס דיגיטלי מקצועי המועבר על ידי לריסה גינת. בקורס תלמדי על תהליך פרידה מחיתולים נכון, בריא ומעצים לילד ותוכלי להרחיב את הידע המקצועי שלך והמענה למשפחות.
בשווי 990 ש"ח

שיחת אסטרטגיה 1X1

פגישת ייעוץ והכוונה 1*1 שבמהלכה נבנה מפה ליצירת הכנסה מהתחום ולהצלחה.
בשווי 1,050 ש"ח


שווי כל הבונוסים: 5,615 ש"ח!!!

מי שנרשמת לקורס הקרוב מקבלת אותם במתנה!

עוד סיפור הצלחה

צפי בסרטון ותראי איך גם יערה, אימא ל-3, עזבה עבודה מכניסה בחברת תרופות כדי להיות יותר זמן עם ילדיה והיום מכניסה אפילו יותר!

מסלול הכשרת יועצות שינה בשיטת לריסה גינת

הצעד הראשון שלך לקריירה מכניסה ומלאת סיפוק מתחיל כאן

מלאי את הטופס מטה ויועצת לימודים תיצור איתך קשר בהקדם!

הקורס הקרוב ב-03/12/2019

אל תפספסי, נותרו מקומות אחרונים!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.